Zabawa andrzejkowa

Zgodnie z tradycją w wigilię świętego Andrzeja odbywają się huczne zabawy, podczas których chętni do poznania przyszłości wróżą sobie, przelewając roztopiony wosk przez otwór klucza, a następnie ,,odczytują” cień rzucany przez odlew. Często także doszukują się symbolicznych znaczeń w przedmiotach, nabierających w tym dniu szczególnej mocy.

Nasi uczniowie także przeżyli wspaniały wieczór, pełen wróżb i tańca przy dźwiękach znanych przebojów. Wszyscy bawili się doskonale. Dziewczęta mogły poznać imię swojego przyszłego wybranka, chłopcy wybranki. Bogatą ofertę wróżb przygotowały uczenniece: Patrycja Betlej, Natalia Wietecha, Magdalena Ryżowicz i Julita Wójtowicz. O oprawę muzyczną zadbali nasi szkolni DJ-e Krystian Snaocki i Wiktor Ziomek. Hanna Pętlak, Aldona Michalska, Martyna Jakubowska i Honorata Wojdyła bardzo sprawnie przygotowały pyszny poczęstunek dla uczesników dyskoteki andrzejkowej. Dziękujemy wszystkim uczniom za zabawę w miłej atmosferze i świetną organizację.