Pierwszy dzień wiosny

Na pierwszy dzień wiosny każdy czeka z utęsknieniem. Zatem, gdy nadejdzie, należy go odpowiednio uczcić. W tym roku wiosnę witaliśmy  w sposób urozmaicony, ciekawy i kolorowy.

Najmłodsi uczniowie wspólnie przygotowali ekologiczną Marzannę, którą spalili ,by zima odeszła jak najprędzej. Tego dnia w naszej szkole królował kolor zielony. Przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III zaprezentowali się w najmodniejszych tej wiosny strojach.  Z kolei starsi uczniowie zmagali się z trudnymi  pytaniami   w teleturnieju "Jeden z dziesięciu".  Samorząd uczniowski zorganizował  wybory miss w różnych kategoriach wiekowych. Wśród grup przedszkolnych najwięcej głosów uzyskały Olga Głowacka i Gabriela Bonar. Miss  kategorii klas I-III  została Anna Betlej z klasy III.  Tytuł miss klas IV- VII otrzymała Magdalena Ryżowicz  z klasy VII.  Uczniowie gimnazjum wybrali na wicemiss Katarzynę Ziomek  a miss została Martyna Jakubowska.