Jasełka w Domu Pielgrzyma

2 lutego 2012 r. w Domu Pielgrzyma w Tarnowcu dzieci z klas  0 - III z naszej szkoły przedstawiły jasełka pt. "Bohaterowie baśni z pokłonem u żłóbka w Betlejem".

Jednak najcieplej zrobiło się, gdy uczniowie  jako bajkowi bohaterowie po raz kolejny odkrywali  na scenie tajemnicę Bożego Narodzenia.

Jak co roku do występu dzieci przygotowała pani katechetka Teresa Wyderka, a zespół wokalny pod opieką

pani Marty Kapały uświetnił występ śpiewem tradycyjnych i współczesnych kolęd i pastorałek.

Ksiądz proboszcz Jerzy Uchman serdecznie podziękował za występ małym artystom i ich opiekunom.

Sobota, 2018-09-22

Imieniny: Maury, Milany