Jesteś tutaj: Start

Zarząd Stowarzyszenia Oświatowego „Kraina Wiedzy”
w Umieszczu zaprasza  na Walne Zebranie Wyborcze,

które odbędzie się w dniu 23 stycznia 2018 r. o godz. 1800

w budynku Niepublicznego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
w Umieszczu

Co Rodzic powinien wiedzieć w roku szkolnym 2017/2018? czytaj

Zobacz prezentację szkoły

Jasełka i wigilia w naszej szkole

2017-12-23
Powiększ zdjęcie

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. Tradycją naszej szkoły są jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli.

Sukcesy uczniów naszej szkoły

2017-12-15
Powiększ zdjęcie

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli  w gminnych konkursach plastycznych  "Wolni od uzależnień" oraz "Z aniołem w tle" .  Udział w każdym z nich zakończył się dużym sukcesem.

Pieczemy pierniczki

2017-12-17
Powiększ zdjęcie

Przez kilka ostatnich dni w  całej szkole unosił się zapach korzennych przypraw, ponieważ uczniowie piekli  świąteczne pierniczki.

Wizyta Mikołaja

2017-12-06
Powiększ zdjęcie

Od samego rana wszyscy czekali na przybycie długo wyczekiwanego gościa. Zza uchylonych drzwi dochodziły podekscytowane dziecięce głosy;- Już idzie, idzie! Mikołaj nie kazał na siebie długo czekać.

Zabawa andrzejkowa

2017-12-06
Powiększ zdjęcie

Zgodnie z tradycją w wigilię świętego Andrzeja odbywają się huczne zabawy, podczas których chętni do poznania przyszłości wróżą sobie, przelewając roztopiony wosk przez otwór klucza, a następnie ,,odczytują” cień rzucany przez odlew. Często także doszukują się symbolicznych znaczeń w przedmiotach, nabierających w tym dniu szczególnej mocy.

Środa, 2018-01-17

Imieniny: Antoniego, Henryki