informacjepoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony, przez kliknięcie w link poleć nas.

lista mailingowa

Piątek, 2014-08-29
Imieniny:
Beaty, Racibora
lista mailingowa
Logo BIP
Jesteś tu: » Strona startowa » Uczniowie ZSP-Umieszcz laureatami XVI Wojewódzkiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych

Uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Umieszczu laureatami XVI Wojewódzkiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych

11 stycznia 2010 roku w obecności Bpa Edwarda Białogłowskiego, Podkarpackiego Kuratora Oświaty Pana Antoniego Wydro, laureatów i ich opiekunów, władz miasta Rzeszowa oraz przedstawiciela Parlamentu Europejskiego odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród laureatom XVI Wojewódzkiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych.

Spośród 287 prac konkursowych z całego województwa podkarpackiego wyłoniono nagrodzonych i wyróżnionych, wśród których znaleźli się uczniowie naszej szkoły.

Komisja oceniając szopki, brała pod uwagę walory twórcze dzieła, jego wartość treściową, walory estetyczne budowli i postacie.

I nagroda

Klasa I w składzie:

Betlej Patrycja, Michalska Aldona, Pętlak Hanna, Sanocki Filip, Sanocki Krystian, Wietecha Natalia, Wojdyła Honorata - opiekun pani Marta Kapała

III nagroda

Klasa IV

Styś Gabriela - opiekun pani Krystyna Procner-Tomkiewicz

III nagroda

Klasa II gimnazjum

Bonar Kamil - opiekun pani Marta Kapała

Wyróżnienie

klasa II

Kania Monika - opiekun pani Agnieszka Giera